طراحی و اجرای شبکه

یکی از مهمترین خدمات شرکت آرون ایده فناوری در زمینه نگهداری و پشتیبانی سخت افزار و شبکه است. با توجه به توسعه روز افزون صنعت IT وابستگی بیش از بیش شرکت ها به رایانه و سیستم های مجهز، نیاز به متخصصین مختلف در این زمینه بیش از پیش احساس می شود. به دلیل گستردگی فناوری اطلاعات شرکت ها ملزم به داشتن متخصصین در زمینه های مختلف شده اند که این به تنهایی هزینه ای فراوانی را به شرکت ها تحمیل می کند. با این حال برون سپاری خدمات نگهداری و پشتیبانی سیستم ها و واگذاری آن به متخصصین مجرب و توانمند منجر به کاهش هزینه و مدیریت بهتر امورخواهد شد.

کارشناسان و مهندسان شبکه آرون ایده فناوری دارای حداقل 5 سال سابقه کاری بوده و دارای مدارک بین المللی مایکروسافت و سیسکو هستند. قبل از امضای قرارداد کارفرما با شرکت آرون، تیم کارشناسی جهت برآورد هزینه به محل اعزام میشوند و نقشه محل را ترسیم نموده و کلیه اطلاعات اعم از میزان کابل، نوع کابل،ویندوز سیستم ها و....را ثبت کرده و بعد از بررسی نهایی،هزینه کلی را مشخص کرده و به کارفرما اعلام می کنند. پشتیبانی شبکه های کامپیوتری به مدت یکسال رایگان است. همچنین بعد از اجرای کار پلن شبکه انجام شده و اطلاعاتی از قبیل آی پی هر سیستم، نوع شبکه، سیستم سرور و نوع تنظیمات پالیسی و... در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

پشتیبانی سخت افزار وشبکه :

تجهیزات اکتیو شبکه شامل: (انواع سوئیج، انواع روتر، انواع مودم، ارتباطات اینترنتی واینترانتی، فایروال، انواع رادیو و ارتباطات بی سیم)

تجهیزات سیستمی: شامل (سرورها، کلاینت ها، انواع ذخیره سازها، SAN,NAS,DAS )

سیستم عامل ها شامل :(ویندوزی و لینوکس)

انجام خدمات کنترل دسترسی به انواع سخت افزارها توسط شبکه

رفع عیوبی شامل : سخت افزاری، نرم افزاری، اکتیو وسپیو، ارتباطی)